Nasi goście

Osoby odwiedzające Fundację Słowo i Kropka to w głównej mierze goście zaproszeni do realizacji nagrań w ramach projektu Nasze Czytanie, którego głównym celem jest popularyzowanie czytelnictwa poprzez bezpłatne udostępnianie audiobooków na kanale You Tube. Z naszego zespołu nagrania tworzy głównie Paweł Wódczyński, który jest lektorem i aktorem. Niemniej jednak nasze działania wspierają i przyjmują zaproszenia osoby, które poprzez swoją działalność i rozpoznawalność pomagają nam dotrzeć do jak największego grona odbiorców.  Są to osobistości z różnych światów – artyści, aktorzy, lektorzy, muzycy, kabareciarze, politycy, szefowie kuchni, przedstawiciele instytucji miejskich i wielu, wielu innych. Oczywiście do naszego studia zapraszamy również naszych przyjaciół, znajomych, członków rodzin oraz (nie)zwykłych ludzi, których poczynania doceniamy.

Zaproszeni goście, którzy dotąd swoim głosem wsparli nasze działania.

Goście 2018
Goście 2019